Вбудований сейф GRIFFON WL.4240.K.K
9 900 ₴
- В наявності
- Код: 1291568131
+380 (50) 888-55-55
- +380 (67) 449-07-06
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вбудований в стіну сейф GRIFFON WL.4240.K.K використовується для зберігання грошей, особистої зброї, документів та цінностей. Сейфи торгової марки GRIFFON серії WL (WALL LIGHT) захищають вміст від зламу на рівні нижче 0 класу.
| Тип замка Ключовий × 2 |
| Зовнішні розміри, мм Висота 420 × Ширина 200 × Глибина 399 |
| Внутрішні розміри, мм Висота 374 × Ширина 196 × Глибина 362 |
| Вага 18 кг |
- Товщина сталі корпусу = 2 мм.
- Товщина сталі лицьової панелі корпусу та дверей = 8 мм.
- Сейф комплектується двома ключовими сувальдними замками (КНР).
- У комплект входять 4 (2 × 2) двобородкові ключі довжиною 70 мм.
- Двостороння система замикання - ригельні замки, керуються різними ключами.
- 4 (2 × 2) сталевих нікельованих обертових ригеля діаметром ⌀ 16 мм.
- Внутрішня права сталева петля-антизріз. Кут відчинення дверей = 90°.
- Знімні двері для безпечного монтажу.
- Арматура діаметром ⌀ 8 мм використовується для посилення кріплення сейфа в стіні.
- Зносостійке порошкове покриття.
- Колір корпусу - антрацитово-сірий (RAL 7016). Колір дверей - кремово-білий (RAL 9001).
- Виробник надає 5 років офіційної гарантії на конструкцію сейфа та 1 рік на замок.
- Сейф постачається зі складу виробника в оригінальному заводському пакованні та у повній заводській комплектації.
- Сейф супроводжується паспортом, офіційною гарантією виробника та документом, що підтверджує оплату.
- Виробник залишає за собою право без попереднього повідомлення вносити зміни до конструкції та комплектації сейфа, які покращують його технічні характеристики.
- Допустиме відхилення зовнішніх та внутрішніх розмірів сейфа ± 3 мм.
- Допустиме відхилення ваги сейфа ± 10%.
- Передача кольорів фото в електронному вигляді носить інформативний характер і залежить від налаштувань монітора. Відтінок кольору сейфа може відрізнятись від представленого на фото.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Паритет-К |
| Країна виробник | Україна |
| Тип замка | Два ключових |
| Колір | Різні кольори |
| Наявність трейзера | Ні |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 420 мм |
| Зовнішня ширина | 200 мм |
| Зовнішня глибина | 399 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 374 мм |
| Внутрішня ширина | 196 мм |
| Внутрішня глибина | 362 мм |
| Загальні | |
| Внутрішній об'єм | 26 л |
| Вага | 18 кг |
| Кількість полиць | 0 шт. |
| Додаткові | |
| Категорія | Вбудовані в стіну сейфи |
| Бренд | GRIFFON |
| Серія | WL |
| Модель | WL.4240.K.K |
| Гарантія | |
| Гарантія на сейф | 5 років |
| Гарантія на замки | 1 рік |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 900 ₴








